inpost fresh

InPost Fresh: Twoje zakupy spożywcze online i nie tylko

InPost Fresh to wygodna usługa, która pozwala na robienie zakupów online z dostawą do domu lub wybranego automatu Paczkomat. Dzięki intuicyjnej aplikacji, możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o siebie i swoich najbliższych.

Jak zrobić zakupy online z InPost Fresh

Zakupy online z InPost Fresh są proste i wygodne. Poniżej przedstawiamy kroki, które musisz podjąć, aby skorzystać z tej usługi.

KROK 1: Pobierz aplikację InPost Fresh

Aby zrobić zakupy spożywcze online, pobierz dedykowaną aplikację z Google Play lub Apple Store, w zależności od systemu operacyjnego Twojego smartfona.

KROK 2: Uzupełnij dane

Po pobraniu aplikacji, podaj swój kod pocztowy, aby dopasować ofertę partnerów InPost Fresh do Twojej lokalizacji. Następnie wprowadź numer telefonu, na który przyjdzie kod weryfikacyjny i zaakceptuj regulamin korzystania z aplikacji.

KROK 3: Wybierz opcję zakupów

InPost Fresh oferuje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów. Możesz wybierać spośród różnych sprzedawców na platformie marketplace lub zdecydować się na zakupy w Carrefourze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://inpostfresh.pl/.

Zakupy w Marketplace

InPost Fresh oferuje nieograniczony wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Zrób zakupy spożywcze online za min. 50 zł i ciesz się darmową dostawą do domu lub do automatu Paczkomat®! Następnie skompletuj listę zakupów, wpisując nazwy wybranych produktów w wyszukiwarkę lub zapoznaj się z ofertami sprzedawców w kategoriach. Wybierz opcję dostawy (Paczkomat® lub Kurier InPost) oraz formę płatności i zapłać za zakupy. Możliwe formy płatności to m.in. BLIK i przelew online.

Zakupy w Carrefour

Jeżeli mieszkasz w jednym z miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Częstochowa, Olsztyn, możesz zdecydować się na zakupy w Carrefourze z dostawą pod same drzwi!

  • Wybierz zakupy w Carrefourze w panelu aplikacji.
  • Wybierz dzień oraz godzinę dostawy.
  • Skompletuj listę zakupów, wpisując nazwy produktów w wyszukiwarkę lub przeszukując kategorie produktowe.
  • Uzupełnij dane dostawy, wpisując swoje imię i nazwisko, adres dostawy oraz adres email.
  • Wybierz formę płatności i zapłać za zakupy. Możesz to zrobić za pomocą BLIK-a lub przelewu online.

InPost Fresh to wygodny i szybki sposób na zrobienie zakupów spożywczych online, bez wychodzenia z domu. Bez względu na to, czy szukasz produktów spożywczych, środków czystości, artykułów do pielęgnacji skóry i włosów, niezbędników dla najmłodszych, czy karm i akcesoriów dla pupili, z InPost Fresh znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *